Dokumentacja

W repozytorium plików do pobrania znajdą Państwo karty techniczne, instrukcje montażu, katalogi oraz cennik dla oferowanych przez nas produktów. Na okoliczność zgubienia lub zniszczenia dokumentu otrzymanego przy zakupie udostępniamy pełną dokumentację.

Jak znaleźć właściwą kartę techniczną/instrukcję montażu?

Proszę wybrać kategorię poszukiwanego produktu. Zostaną Państwo przekierowani na nową podstronę, gdzie umieszczone są wszystkie karty techniczne i instrukcję montażu dla produktów z tej kategorii, skąd można je pobrać.

Lista kategorii produktów LEON:

  SARA PREMIUM - Ościeżnica niewidoczna
SARA jest ościeżnicą niewidoczną w całości zabudowaną w ścianie, a zamontowane w niej skrzydło drzwiowe może być ukryte i stanowić element ściany.
  CARLA - Ościeżnica aluminiowa
CARLA to subtelna, zaprojektowana w nowoczesnym stylu ościeżnica aluminiowa przeznaczona dla tafli szkła. CARLA Plus to udoskonalona wzorniczo smukła i stabilna ościeżnica aluminiowa posiadająca opaskę maskującą.
  LAURA - Regulowana ościeżnica aluminiowa do drzwi szklanych i drewnianych
Klientom poszukujących nowoczesnych, prostych rozwiązań optymalizujących przestrzeń, polecamy grupę ościeżnic aluminiowych, stałych przeszkleń oraz drzwi szklanych w ramkach aluminiowych, których atutami jest: Luksus, Estetyka, Opcyjność, Niezawodność
  KASETY PREMIUM - drzwi chowane w ścianę
KASETY dla drzwi chowanych w ścianie dają szerokie pole dla działania projektantom. Pozwalają racjonalnie wykorzystać przestrzeń, pozornie ją powiększając. Skrzydło, chowając się w kasecie, nie zajmuje cennego miejsca, które można zagospodarować w dowolny, funkcjonalny sposób.
  SPAZIO - Kompletne systemy do drzwi przesuwnych
SPAZIO to specjalna grupa prowadnic przystosowana do zwiększonego obciążenia.W wyposażeniu podstawowym prowadnice posiadają blendę maskującą a w opcji zaślepki boczne.
  Systemy naścienne
System naścienny pozwala na łatwy i prosty sposób zamontować prowadnicę i skrzydła drewniane, które przesuwają się wzdłuż ściany po prowadnicy zamontowanej nad otworem drzwiowym lub nadproża.
Druki zamówień oraz formularz pomiarowy

Leon Witas sp.j.

Ul. Dąbrowska 205

42-504 Będzin

biuro@leon-drzwi.pl

Telefon: +48 32 363 33 15

© 2014 LEON Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: