Dla Montażystów

Sara Z to innowacyjne rozwiązanie o wysokim standardzie. Stworzone dla klientów ceniących wygodę, prostotę i estetykę wnętrza. Powstała z zastosowania najlepszej jakości materiałów, dających poczucie niezawodności i pewności wyboru. Sara Z daje możliwość zlicowania ościeżnicy opaskowej ze ścianą w niewidoczny dla oka sposób. Niepowtarzalność tego rozwiązania otwiera szeroki wachlarz możliwości zastosowania go przez projektantów wnętrz.

Film montażowy ościeżnicy licujacej Sara Z:

Sara Z instrukcja montażu PDF                                                          Pobierz 

 

Ościeżnica Sara Complete to proste i minimalistyczne w formie rozwiazanie, które gwarantuje uzyskanie w modernistycznego i surowego wnętrza, pożadanego przez projektantów. Ościeżnica wykonana z wysokiej jakości aluminium, co w połączeniu ze sztywna konstrukcją, gwarantuje jej trwałość i niezawodność w użytkowaniu. System ościeżnicy niewidocznej Sara to produkt, po który często sięgają projektanci wnętrz, aby wprowadzić do aranżowanej powierzchni innowacyjność i świeżość. Możliwość pokrycia skrzydła nie tylko farbą, czy tapetą, ale również chociażby szkłem sprawia, że wachlarz zastosowań dla tego systemu jest coraz większy tak, jak również rośnie ilość jego zwolenników szukających rozwiązań do minimalistycznych wnętrz. 

Film montażowy Sara Complete:

 

Aluminiowa anodowana ościeżnica Carla Complete to nowoczesne rozwiazanie dla klientów, którzy od projektowanych wnętrz oczekuja nie tylko funkcjonalności, ale również nieograniczonych możliwości aranżacji. Smukła i stabilna ościeżnica aluminiowa Carla, wykonana z dużą precyzją z aluminiowych profili, których powierzchnia pokryta jest anodą i posiada może różne wersje wykończenia. Opcjonalnie profile ościeżnicy mogą być lakierowane proszkowo na kolory z palety RAL. Wszystko to sprawia, że ościeżnica ta, idealnie wpasowuje się w charakter wnętrza. 

Film montażowy Carla Complete:


 

Leon Witas sp.j.

Ul. Dąbrowska 205

42-504 Będzin

biuro@leon-drzwi.pl

Telefon: +48 32 363 33 15

© 2014 LEON Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: